Συνεχίζονται με γοργούς ρυθμούς οι εργασίες στον άξονα Ντερμίσι-Μεμόραχη (Lot1). Σας παρουσιάζουμε εικόνες από τις καθημερινές εργασίες και την κατάσταση ως έχει σήμερα. Όπως διαπιστώνεται η εικόνα αυτού του οδικού άξονα αλλάζει μέρα με τη μέρα. Η βελτίωση είναι αισθητή.
Τις επόμενες μέρες προχωρώντας οι εργασίες θα σας κρατάμε ενήμερους για την εξέλιξη του έργου.
Οι εργασίες συνεχίζονται..
20/3/2017
![poster](https://bfiniq.gov.al/wp-content/uploads/2017/03/Dermish_20_3_2017_DSC_0267.jpg)
--
/
--
![poster](https://bfiniq.gov.al/wp-content/uploads/2017/03/Dermish_20_3_2017_DSC_0268.jpg)
--
/
--
3/3/2017
![poster](https://bfiniq.gov.al/wp-content/uploads/2017/03/dermish_20170302_113605.jpg)
--
/
--